Jump to content
Acasă Staff Downloads Teamspeak 3 Counter Strike 1.6
Sign in to follow this  
BloodLegend™

Propunere

Recommended Posts

Nume:Daniel
Sugestie:sa modificam modelul la categori
De unde te-ai inspirat:de nicăieri
Alte precizari?:asa putem improspata forumul 

Ai adaugat Poll ?:nop 

lll

Pai de exemplu la resurse as pune o limita de 10 topicuri pe zi sau sa spun sa se posteze dar nu spam și unele modele sa fie mai simpliste, ca să fie mai ușor de postat ca și eu ma descurc greu ca s pe tel, exemplu la mape, o sumedenie de chesti, TREBUIE SCURT ȘI LA OBIECT, părerea mea, tu decizi 

Trebuie sa adăugăm ceva sa atragem lumea

Eu ma pot ocupa de forum, gen activitate, posturi dar nu pot sa postez peste tot și mereu, am și eu timpul meu pt mine, pt părinți, pt altele

Daca doriti sa facem cateva modificari asupra forumului, trebuie sa le discutam pe teamspeak ca sa vedem direct ce ne poate ajuta si ce nu.

Staff-ul poate fi adus prin reclama si daca vreti un proiect nou, trebuie sa procedam la fel... discutam pe teamspeak, dar avem nevoie de o idee care sa schimbe modul persoanelor de a se distra.

Cum a zis si @☾ K ☽ Se discute pe teamspeak 3 despre modificarea modelelor si alte chestii propuse de tine @locked!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Despre Noi

Suntem o comunitate cu domeniul NewMoon din 2018 dar cu o echipa Administrativă formată în anul 2012. Scopul nostru este să va readucem plăcerea de a va distra și de a întemeia noi prietenii.

Social Links

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.