Jump to content
Acasă Staff Quizzes Downloads Teamspeak 3

Recommended Posts

1. Nume jucător: Supr3me 
  2. Vârsta reală: 13 ani 
  3. Link GAMETRACKER usser:
  4. Motivul pentru care dorești să obții această funcție: deoarece sunt activ avand 20 ore si vreau sa ajut playeri noi , promit ca o sa fiu un helper bun si adecvat 
  5. Cât timp și în ce interval vei fii activ pe server ca helper ?: 2-4 ore pe zii 
  6. Poți contribuii cu donații pentru server?: poate ca da in viitor 
  7. Ai luat la cunoștintă regulamentul serverului?: da , l-am luat in cunostinta regulamentul serverului 
  8. Precizari extra: nu 

lll

Din partea mea ai CONTRA 

1. Nu pot spune ca vei fii un helper un si adecvat deodata  ce tu,nu stii comenzile si ai un limbaj foarte neadecvat fata de toti m-ai ales zombie care te infecteaza

2. ai mai incercat o data sau de 2 ori ai fost respins iar dupa aceea ai sters topic-ul.

3. sa nu mai spun ca nu stii sa pui gametrack-ul cu orele. 

Din partea mea ai CONTRA 

1. Nu pot spune ca vei fii un helper un si adecvat deodata  ce tu,nu stii comenzile si ai un limbaj foarte neadecvat fata de toti m-ai ales zombie care te infecteaza

2. ai mai incercat o data sau de 2 ori ai fost respins iar dupa aceea ai sters topic-ul.

3. sa nu mai spun ca nu stii sa pui gametrack-ul cu orele. 

(da,am copiat raspunsul lui below deoarece am aceleasi motive) :)

Salutare,

Respins.

Nu înțeleg de ce mai faci și alte topicuri dacă îți dau respins de câteva ori.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.

Despre Noi

Suntem o comunitate cu domeniul NewMoon din 2018 dar cu o echipa Administrativă formată în anul 2012. Scopul nostru este să va readucem plăcerea de a va distra și de a întemeia noi prietenii.

Social Links

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.